KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Handatlas 10895628
nr 1089 5628
Handatlas
längd (a)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 13 februari 2017
kl 19:13:38
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr